PADELIO ARENAI SUTEIKTAS RATO KREDITO UNIJOS PAVADINIMAS

2022 12 lapkričio

„Ogmios mieste nauja moderni sporto erdvė: RATO Padelio Arena

 

Jau gruodžio 17d. Vilniuje „Ogmios mieste“ duris atvers RATO Padelio Arena – vienas moderniausių šios sparčiai populiarėjančios sporto šakos kompleksų šalyje. Beveik 2000 kv. metrų ploto, 5 šiuolaikiškai įrengtų kortų, išmanaus apšvietimo ir patogios poilsio zonos arena pavadinta pagrindinio rėmėjo – RATO kredito unijos vardu.

„Didžiuojamės galėdami prisidėti prie padelio ir sportiško gyvenimo būdo populiarinimo. Šis aktyvus, greitos reakcijos reikalaujantis žaidimas atitinka ir RATO kredito unijos verslo filosofiją – esame greiti, modernūs ir lankstūs priimdami sprendimus. Tikimės, kad RATO vardo arenoje užsimegs daug sėkmingų partnerysčių, kortuose bus pakloti pelningų sandorių pamatai, užsimegs draugystės ir netruks verslo diskusijų“, – sako RATO kredito unijos valdybos pirmininkas Vytenis Mažiulis. Anot jo, naujoje padelio arenoje jau suplanuotas ir specialus turnyras RATO kredito unijos taurei laimėti. Vytenis Mažiulis pabrėžia, kad RATO kredito unija – viena stabiliausiai veikiančių unijų Lietuvoje. Unija turi platų finansinių paslaugų ir produktų portfelį: teikia paskolas fiziniams ir juridiniams asmenims, indėlių, mokėjimų, internetinės bankininkystės ir kitas finansines paslaugas.

RATO Padelio Arena duris atveria itin patogioje sostinės vietoje – „Ogmios mieste“. Aplink – labai tankiai apgyvendintas rajonas, daugybė biurų, maitinimo įstaigų.

„Ogmios miestas“ – išvystytas daugiafunkcinis organizmas, todėl atvykus į RATO Padelio Areną galima ne tik sportuoti, bet ir skaniai pavalgyti viename iš gausybės šalia esančių restoranų, apsipirkti gurmaniškose maisto krautuvėlėse ir rasti garsių prekės ženklų produkcijos šalia įsikūrusiame „Outlet Park“ išparduotuvių centre.

„Siekiame, kad „Ogmios miestas“ taptų ne tik apsipirkimo, bet populiariu laisvalaikio leidimo centru. RATO Padelio Arena – didžiulis žingsnis šio tikslo link. Tai patogiausioje vietoje esanti arena, kurioje galima sportuoti ir prieš, ir po darbo, ir per pietų pertrauką. Galima atvežti vaiką į vieną iš daugybės „Ogmios mieste“ veikiančių būrelių, o pačiam nueiti pažaisti padelio. Arba galima atvežti vaikus žaisti padelio, o pačiam tuo metu rasti daugybę naudingos veiklos Ogmios mieste“, – gausias pasirinkimo galimybes vardijo „Ogmios miesto“ rinkodaros vadovas Edgaras Valickas.

RATO Padelio Arenoje įrengti penki modernūs panoraminiai kortai. Planuodami aikštelių pertvaras, arenos projektuotojai panaudojo Lietuvoje dar nematytą sprendimą: visos pertvaros neturi jokių jungiamųjų rėmų, todėl vaizdo korte niekas neskaido ir neužstoja.

Ypatingas dėmesys skirtas ir arenos apšvietimui. Jis suprojektuotas linijiniu principu, kuris leidžia šviesai tolygiai pasiskirstyti visoje patalpoje. Šviesos lygis specialiai subalansuotas iki žaidimo metu reikalingo akiai lygmens. „Tai itin kokybiška šviesa, kuri nedirgina, neakina, joje visada gerai matai skriejantį kamuoliuką. Sugaišome nemažai laiko, kol pavyko viską idealiai sureguliuoti, bet tai buvo mūsų prioritetu“, – sako RATO Padelio arenos direktorius ir aktyvus šio sporto dalyvis Mantas Mekuška.

RATO Padelio Arena atitinka aukščiausius patogumo standartus. Žaidimą ir būsimas varžybas kortuose bus itin smagu stebėti iš antrojo aukšto. Čia bus įrengta speciali žiūrovų zona su baru ir sėdimomis vietomis. Arenoje – didelė ir išmaniai įrengta persirengimo zona, šalia pastato – stovėjimo aikštelės, kuriose visuomet galima rasti vietos automobiliui. Arenoje įsikūrs ir specializuota padelio įrangos bei aksesuarų parduotuvė.

Padelis arba padelio tenisas – sportas, panašus į tenisą ir skvošą. Šiuo metu tai labai paplitusi sporto šaka visame pasaulyje. Ji itin sparčiai renka gerbėjus ir Lietuvoje.

Padelio kortas – mažesnis už teniso. Čia žaidžiama poromis, todėl padelis reikalauja mažiau fizinio pasirengimo. Tai labai linksmas ir socialus sportas, jį galima sėkmingai žaisti nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, socialinio statuso.

„Tai labai demokratiška sporto šaka – tame slypi sėkmės formulė. Jei lygintume su tenisu, pagrindinis padelio pranašumas tas, kad jį galima pradėti žaisti jau po kelių treniruočių. Žmonėms nereikia mėnesių technikos gludinimo, jie pajunta greitą žaidimo malonumą, todėl užsikabina ir mielai sportuoja toliau. Tikimės, kad nauja arena sutrauks daug sostinės padelio gerbėjų ir padės dar labiau populiarinti puikų šį sportą“, – sako M. Mekuška.