Treneriai

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Titas Mikelevičius

FIP (International Padel Federation) pirmo lygio A kategorijos lizencija, išrašyta Nito Brea, septyniskart pasaulio čempiono su Argentinos rinktine ir buvusios numeris vienas poros (Maxi Sanchez ir Sanyo Gutierez) trenerio.

Daugkartinis Lietuvos čempionas (2016 – 2020 m.), kitų turnyrų prizininkas. Lietuvos padelio rinktinės narys. Pirmasis lietuvis pradėjęs varžytis profesionaliame lygyje WPT (World Padel Tour) ir APT (American Padel Tour) varžybose. Aukščiausias reitingas WPT – 258, APT – 280.

Savo įgūdžius tobulinu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Ispanijoje, Italijoje.

Kontaktai
https://ratopadelioarena.lt/wp-content/uploads/2023/04/titas-3.jpg

Živilė Urbienė

Padelis man – gyvenimo  būdas, hobis, malonumas.

Sporte esu daug metų- 5 metai užsiimu padeliu, 10 metų lauko tenisu, 5 metus skvošu ir 25 metus krepšiniu!

Padelio pagrindų mokiausi Ispanijoje ir vis dar tobulinu žinias ten, todėl galiu perteikti savo įgytus įgūdžius norintiems išmokti žaisti padelį taisyklingai.

Mokau suaugusius,  tiek individualiai, tiek grupinėse treniruotėse , mokau vaikus padelio vaikų akademijoje.

Junkis prie šio smagaus sporto ir vis didėjančios bendruomenės !

Danielis Minkovskij

Padelis buvo mano hobis. Tačiau populiarėjant šiai sporto šakai, vis daugiau draugų kreipdavosi prašydami supažindinti su padelio taisyklėmis ir išmokyti pagrindinių smūgių. Dalindamasis savo žiniomis pastebėjau, kad žmonės iš žaidimo išeina ne tik patobulėję, bet ir motyvuoti grįžti. Todėl 2019 m. tapau sertifikuotu padelio treneriu. Nuo tada, trenerių kursuose išmoktą metodinę medžiagą, jungiu su stipriausiomis savo asmeninėmis savybėmis tam, kad mano klientai iš kiekvienos treniruotės išeitų pasitikintys savo jėgomis ir laukiantys kito susitikimo padelio kortuose.

Kontaktai
Danielis Minkovskij

Skaistė Brazėnaitė

Buvusi profesionali teniso žaidėja, turinti daugiau nei 10 metų teniso trenerės patirties. Šiuo metu esu Lietuvos padelio rinktinės narė, turinti LPTF trenerio sertifikatą.

Kontaktai
Skaiste Brazenaite

Henrikas Strolis

Įvariais rakečių sportais aktyviai užsiimu daugiau nei 20 metų – tenisas, badmintonas, skvošas, paplūdimio tenisas ir, žinoma, padelis! Tad puikiai suprantu, ko reikia pradedančiajam norinčiam išmokti padelio pagrindų, ar pažengusiam žaidėjui, norinčiam perkelti savo įgūdžius į kitą lygį. Žinau, kad pasitikėjimas, susikaupimas ir teigiamas požiūris yra svarbūs žaidėjo sėkmės veiksniai. Esu pasiryžęs padėti tau ugdyti šiuos gebėjimus!

Kontaktai
Henrikas Strolis