Aktuali informacija

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kaip sužinoti apie arenoje vykstančius turnyrus, pasižaidimus ar kitus renginius?

Kviečiame prisijungti į uždarą „RATO padelio arenos“ grupę programėlėje Viber. Jums reikia atsiųsti savo telefono numerį, vardą ir pavardę el. paštu: hello@ratopadelioarena.lt ir mes jus įtrauksime į grupę. Grupėje skelbiami pasižaidimai, artėjantys turnyrai ir laisvi treniruočių laikai. Jei dar neturite Viber programėlės, ją nemokamai galite atsiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“.

Kaip rezervuoti aikštelę?

Aikštelę galite rezervuoti prisijungę prie mūsų savitarnos sistemos: https://savitarna.ratopadelioarena.lt/. Jei sistema naudositės pirmą kartą, reikės užsiregistruoti. Prisijungę matysite laisvus laikus ir aikšteles.

Kaip atšaukti aikštelės rezervaciją?

Aikštelės rezervaciją galima atšaukti likus nemažiau nei 48 val. iki rezervacijos pradžios. Parašykite mums el. paštu hello@ratopadelioarena.lt.

Ar reikalingas fizinis pasirengimas norint pradėti žaisti padelį?

Padelis labai sparčiai populiarėja būtent todėl, kad nereikia jokio fizinio pasirengimo norint pradėti žaisti. Padelis nėra toks intensyvus kaip tenisas, žaidžiamas poromis nedidelėje aikštelėje. Dėl to padelio mėgėjų bendruomenę sudaro įvairaus amžiaus žaidėjai – nuo vaikų iki senjorų.

Noriu pabandyti žaisti padelį, nuo ko pradėti?

Pradėkite nuo asmeninių treniruočių. Treneris supažindins su taisyklėmis ir pagrindiniais judesiais, kuriuos toliau tobulinsite, o ateityje jėgas galėsite išbandyti padelio turnyruose. Rinktis trenerį »

Kokią įrangą reikia įsigyti, kad galėčiau pradėti treniruotis?

Pirmųjų treniruočių metu jums nereikia jokių investicijų į įrangą. Rakete ir kamuoliukais pasirūpina treneris, jums tereikia ateiti su sportine apranga ir avalyne. Toliau viskas priklauso nuo jūsų tikslų: jei norite aktyviai treniruotis ir dalyvauti turnyruose, rekomenduojame įsigyti raketę, kamuoliukus ir specialią avalynę.